خرید بهترین کفش و راهنمای خرید

پوشیدن کفش خوب به شما کمک می کند تا بهترین حالت را داشته باشید و از آسیب دیدگی جلوگیری کنید. انتخاب کفش می تواند روی کل بدن شما تأثیر بگذارد ، نه فقط روی پاها.
به دنبال کفشی باشید که:

کمر سفت داشته باشید. در یک دست پاشنه و در دست دیگر کفش را بالای پاشنه بگیرید. شما نباید بتوانید کفش را از کنار پا به اطراف پاشنه حرکت دهید.
مقدار کمی گشتاور داشته باشید. کفش را در دو انتهای آن نگه دارید. باید بتوانید کمی آن را بچرخانید.
جایی که انگشتان شما خم می شود خم شوید ..
پشتیبانی قوس را ارائه دهید. اگر کفش تکیه گاه قوسی ندارد ، یک تکیه گاه قوس اضافی اضافه کنید. محصولات Spenco ، Powerstep و Superfeet اغلب راحت هستند. تکیه گاه قوس را بدون فشار دادن انگشتان پا یا لغزش کفش از پاشنه ، در کفش قرار دهید.
در انگشتان پا به اندازه کافی پهن و بلند هستند. نباید انگشتان را به داخل فشار دهد یا آنها را حلقه کند.
بلافاصله احساس راحتی کنید.

چه موقع کفش را تعویض کنید؟

به پاشنه پا نگاه کن بیشتر افراد به مرور زمان قسمت پاشنه را فرسوده می کنند. وقتی پاشنه زاویه پیدا کرد ، هر قدمی را که برمی دارید تغییر می دهد و می تواند باعث درد در پا یا پشت شود. فروشگاه های تعمیر کفش ممکن است بتوانند پاشنه پا را درست کنند. در غیر این صورت ، کفش را تعویض کنید.
کفش های دویدن می توانند قبل از پوشیده به نظر رسیدن ، درد ایجاد کنند. این به این دلیل است که آنها توانایی جذب شوک را از دست می دهند. دستورالعمل تعویض کفش های دویدن هر 350 تا 500 مایل است. کفش های دویدن مسن تر از یک سال نیز ممکن است به دلیل تغییر در کف با قرار گرفتن در معرض رطوبت یا گرما باعث درد شوند. کفش های مخصوص دویدن را فقط برای دویدن ذخیره کنید و این باعث افزایش طول عمر کفش می شود. از کفش های دویدن قدیمی می توان برای راه رفتن استفاده کرد.

فاکتورهای مختلفی را برای کفش های مختلف در نظر بگیرید:

کفش ورزشی: چهار نوع کفش مخصوص دویدن وجود دارد: کنترل حرکت ، ثبات ، خنثی / بالشتک و مینیمالیستی. کفش مناسب شما بر اساس نوع قوس و بیومکانیک است. یکی از راه های تست کفش راه رفتن و دویدن در آن است. همچنین می توانید روی یک پا تعادل برقرار کرده و اسکوات یک پا انجام دهید. کفش باید فوراً احساس راحتی کند و این آزمایشات باید در کفش مناسب احساس راحتی کند.

برای ورزش های دادگستری ، یک کفش مخصوص ورزش بهتر از یک کفش مخصوص دویدن است زیرا پشتیبانی بیشتری را در کنار هم ایجاد می کند. برای روتختی ، انتخاب کفشی که به شما امکان می دهد یک پایه قوس اضافه کنید ، می تواند مفید باشد.

کفش های مینیمالیست برای دویدن جلوی پا برای شبیه سازی دویدن "پابرهنه" استفاده می شود. برای جلوگیری از آسیب دیدگی ، بهتر است به آرامی زمان اضافه کنید و برای فرم مناسب راهنمایی بگیرید.

صندل: فلیپ فلاپ فقط برای راه رفتن در مسافت کوتاه مناسب است. صندل هایی را انتخاب کنید که بند بیشتری از پا را بپوشاند و یا دور آن را بپیچید.

چکمه ها ممکن است گشاد باشند و از کف پا پشتیبانی نکنند. افزودن پشتیبانی قوس می تواند راحتی را بهبود بخشد.

کفش های لباس زنانه اغلب به ضرر پا ، زانو و ستون فقرات است. پاشنه ها وضعیت کل بدن را تغییر داده و می توانند باعث درد شوند. اگر پاشنه می پوشید ، یک کفش پاشنه پایین ، یک پاشنه یا گوه پهن تر و یک پاشنه ای که خم نمی شود انتخاب کنید. در صورت لزوم ، از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید ، اگر مجبورید هر مسافت را طی کنید ، به یک پاشنه پایین بروید.
برای بستن و گره گشایی کفش خود وقت بگذارید:

کفش شما وقتی کاملاً متناسب باشد و بدون کشیدن به اطراف ، مانند کشش پای شما عمل کند ، بهترین عملکرد را خواهد داشت. بیرون آوردن کفش بدون گره زدن باعث می شود که تکیه گاه Here در کفش خیلی سریعتر خراب شود.
فروشگاه های کفش در نزدیکی دانشگاه با کارکنان آگاه:

کفش های کوهنوردی به طور همزمان عادی ترین و گیج کننده ترین قطعه تجهیزات کوهنوردی هستند اما بیشترین تأثیر را در عملکرد و راحتی کوهنوردی شما دارند. در زیر ، شما را از لحاظ اصطلاحات و اصطلاحات پیچیده کفش راهنمایی خواهیم کرد ، بنابراین می توانید کفشی بخرید که عملکرد و راحتی شما در کوهنوردی را به حداکثر برساند.
کفش صعود کنندهدانستن این اصطلاحات اصلی به روشن شدن توصیه های ما کمک می کند. لازم نیست که آنها را بخاطر بسپاریم ، اما ما اصطلاحات "last" و "rand" را از این مرحله به بعد غیر همه گیر می کشیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *